Studio Rozkręceni jest nowoczesną, młodą, dynamiczną i stale rozwijającą się firmą usługowo-handlową działającą w branży filmowej i fotograficznej. Pomimo młodego wieku firmy nasza kadra i zarząd to doświadczeni i kompetentni pracownicy, specjaliści w branży foto-wideo.
Firma Rozkręceni oferuje między innymi:

  • szeroki zakres sesji zdjęciowych i  usług fotograficznych:
    –  sesje mody, beauty, metamorfoza, glamour – dla kobiet. Sesje portfolio dla modeli, modelek i hostess, sesje wizerunkowe i zdjęcia biznesowe, zdjęcia reklamowe i produktów do sklepów i katalogów, reportaże, obsługę fotograficzno-filmową imprez i eventów, zdjęcia i filmy lotnicze z drona. Fotografię i filmy ślubne, sesje zdjęciowe rodzinne, sesje zdjęciowe noworodkowe i dziecięce.
  • Obsługę filmową imprez
  • Produkcję filmów reklamowych, wizerunkowych i promocyjnych
  • Produkcję teledysków muzycznych
  • Postprodukcję wideo

W naszych studiach w Katowicach i Sosnowcu dysponujemy niedużym studio o powierzchni 30 m2, wyposażonym w oświetlenie błyskowe, lampy światła stałego, system wymiennych teł oraz komplet modyfikatorów światła. W naszym studio z powodzeniem realizujmy sesje portretowe, zdjęcia biznesowe i wizerunkowe, sesje dziecięce, oraz zdjęcia reklamowe i packshoty produktowe.
W przypadku większych realizacji studyjnych mamy do dyspozycji duże studio z cykloramą i możliwością wjazdu dla średnich pojazdów.

Nasza niezwykle dogodna lokalizacja – w centrum Katowic daje Państwu możliwość szybkiego dotarcia do naszej firmy, Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, oraz do śledzenia naszego profil na Facebook’u, gdzie często pojawiają się nasze produkty i usługi w specjalnych cenach promocyjnych.

Teresa

Mariusz

Łukasz

Kamil

Ania