Studio Rozkręceni jest nowoczesną, młodą, dynamiczną i stale rozwijającą się firmą usługowo-handlową działającą w branży filmowej i fotograficznej. Pomimo młodego wieku firmy nasza kadra i zarząd to doświadczeni i kompetentni pracownicy, specjaliści w branży foto-wideo.
Firma Rozkręceni oferuje między innymi:

  • szeroki zakres sesji zdjęciowych i  usług fotograficznych:
    –  sesje mody, beauty, metamorfoza, glamour – dla kobiet. Sesje portfolio dla modeli, modelek i hostess, sesje wizerunkowe i zdjęcia biznesowe, zdjęcia reklamowe i produktów do sklepów i katalogów, reportaże, obsługę fotograficzno-filmową imprez i eventów, zdjęcia i filmy lotnicze z drona. Fotografię i filmy ślubne, sesje zdjęciowe rodzinne, sesje zdjęciowe noworodkowe i dziecięce.
  • Obsługę filmową imprez
  • Produkcję filmów reklamowych, wizerunkowych i promocyjnych
  • Produkcję teledysków muzycznych
  • Postprodukcję wideo

W naszych studiach w Katowicach i Sosnowcu dysponujemy niedużym studio o powierzchni 30 m2, wyposażonym w oświetlenie błyskowe, lampy światła stałego, system wymiennych teł oraz komplet modyfikatorów światła. W naszym studio z powodzeniem realizujmy sesje portretowe, zdjęcia biznesowe i wizerunkowe, sesje dziecięce, oraz zdjęcia reklamowe i packshoty produktowe.
W przypadku większych realizacji studyjnych mamy do dyspozycji duże studio z cykloramą i możliwością wjazdu dla średnich pojazdów.

Nasza niezwykle dogodna lokalizacja – w centrum Katowic daje Państwu możliwość szybkiego dotarcia do naszej firmy, Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, oraz do śledzenia naszego profil na Facebook’u, gdzie często pojawiają się nasze produkty i usługi w specjalnych cenach promocyjnych.

Teresa

Mariusz

Łukasz

Kamil

Ania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Maecenas egestas cursus ante ac finibus. In quis lorem eu odio tincidunt hendrerit. Praesent ultricies nec arcu nec euismod. Nullam auctor sed magna quis fringilla

E-mail

whopsie@email.de

Address

843 White Lane, London

Phone

478-932-5442