Produkcje filmowe

Realizacja filmów przez nasz zespół obejmuje wszystkie etapy produkcji filmowej. Zapewniamy kompleksową obsługę projektów filmowych i multimedialnych od scenariusza po projekcję. Nasza oferta którą kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i instytucji, obejmuje:

 • FILMY REKLAMOWE (bardzo krótka, zazwyczaj 30-sekundowa forma filmowa w której scenariusz i zdjęcia ukierunkowane są na jak najlepsze pokazanie reklamowanego produktu lub usługi i zachęcenie potencjalnych odbiorców do skorzystania z oferty)
 • FILMY PROMOCYJNE (krótkie filmy, mające na celu promowanie produktu, usługi, idei, instytucji, regionu, lub osoby.)
 • FILMY WIZERUNKOWE (krótkie lub średniej długości filmy mające na celu prezentację i promocję firm, przedsiębiorstw, instytucji, stowarzyszeń, fundacji, zespołów, twórców i działaczy. Filmy te mają na celu budowanie i utrwalenie pozytywnego wizerunku).
 • FILMY INSTRUKTAŻOWE I SZKOLENIOWE (krótkie formy filmowe mające na celu wsparcie szkoleniowców podczas szkolenia personel lub pracowników firmy czy instytucji).
 • WIDEO INSTRUKCJE OBSŁUGI (rodzaj filmów szkoleniowych ukazujących aspekty techniczne i sposoby użytkowania przedmiotów lub urządzeń).
 • RELACJE Z IMPREZ I EVENTÓW (Jest to rodzaj krótkiego filmu promocyjnego, utworzonego po wydarzeniu, mający na celu pokazanie najważniejszych i najciekawszych zdarzeń podczas trwania eventu. Z reguły filmy te są realizowane w formie wideoklipu przeplatanego wypowiedziami uczestników i organizatorów).
 • RELACJE Z KONCERTÓW MUZYCZNYCH (Stanowią dokument filmowy w formie produkcji wielokamerowej, w których obraz i dźwięk są integralną i nierozerwalną częścią).
 • “MAKING OF” lub “BACKSTAGE”, (Rodzaj filmu promocyjnego dokumentującego wydarzenia za kulisami produkcji telewizyjnych, filmowych, muzycznych czy fotograficznych. Filmy tego typu  pokazują etap produkcji od kuchni).
 • TELEDYSKI MUZYCZNE – WIDEOKLIPY (krótkie filmy będące tłem do prezentowanego utworu muzycznego).
 • UJĘCIA TIMELAPSE (Film poklatkowy wykonany metodą fotograficzną, przedstawiający długotrwały proces np. budowy, instalacji konstrukcji lub procesy zachodzące w przyrodzie w jednym krótkim ujęciu. Jest najefektowniejszą formą zaprezentowania piękna przyrody lub powstawania infrastruktury).
 • PREZENTACJE MULTIMEDIALNE (Filmowa forma prezentacji produktu, usługi, instytucji, idei, regionu lub wydarzenia łącząca w atrakcyjny sposób animacje dwu i trójwymiarowe, schematy, wykresy i dane liczbowe, zdjęcia, filmy, muzykę i efekty dźwiękowe).
 • FILMOWANIE Z POWIETRZA (Filmy z wysokiej i bardzo wysokiej perspektywy realizowane przy pomocy zdalnie sterowanych platform – tzw. “dronów”).
 • MONTAŻ I POSTPRODUKCJĘ filmową i fotograficzną.

Na etapie preprodukcji opracowujemy scenariusz, storyboard, szukamy odpowiednich lokalizacji, aktorów, statystów, lub organizujemy casting. To także moment na precyzyjną wycenę realizacji. Produkcja filmu rozpoczyna się wraz z pierwszym klapsem na planie zdjęciowym i kończy z ujęciem finalnym. Trzeci etap to postprodukcja, czyli montaż, udźwiękowienie, koloryzacja oraz przygotowanie finalnego formatu. Na każdym z tych etapów dokładamy wszelkich starań aby film był doskonałej jakości technicznej i wizualnej. Precyzyjne ujęcia, dynamika i dopracowany styl sprawiają, że nasze filmy przyciągają i skupiają uwagę widza.

Rozkręceni demoreel 2018

Krótki film wizerunkowy prezentujący nasze produkcje filmowe i fotograficzne z ostatnich lat.
Dynamiczny styl podkreślony mocną muzyką odzwierciedla naszą stylistykę i sposób w jaki lubimy realizować nasze produkcje.
Większość z krótkich migawek filmowych pojawiających się w filmie odnajdziecie poniżej w galerii naszych filmów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produkcjami.

Hotel “Zacisze”

Film promocyjny dla kompleksu wypoczynkowego “Zacisze” w Węgierskiej Górce

Film promocyjny, zrealizowany na zlecenie Agencji kreatywnej Kręcisię!
Piękna sceneria Beskidu żywieckiego, w otoczeniu malowniczych gór i pięknej przyrody powstał nowoczesny atrakcyjny obiekt rekreacyjno-wypoczynkowy z szeregiem atrakcji, który zaprasza gości spragnionych odpoczynku, relaksu i wyśmienitych wrażeń kulinarnych do Ciśca k. Węgierskiej Górki.

Scenariusz, reżyseria, montaż: Mariusz Sładek
zdjęcia: Mariusz Sładek, Łukasz Binek
współpraca: Karol Kaprusiak, Kuba Nagórski

Szlak orlich gniazd – wznieś się na wyżyny

Film promocyjny zrealizowany dla Związku gmin jurajskich

Film promocyjny Szlaku orlich gniazd na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej – jednego z najpiękniejszych zakątków Polski. Zrealizowany we współpracy z Dawnotemu Group dla Związku Gmin Jurajskich film ukazuje niezwykłe piękno przyrody, bogactwo historycznych miejsc oraz ogromny potencjał turystyczny i rekreacyjny tego regionu. Nasza praca została doceniona na festiwalu Film Art & Tourism Festival w 2015 roku, gdzie film zdobył II nagrodę. Zdjęcia do filmu zostały zrealizowane na przestrzeni 15 miesięcy w kilkudziesięciu miejscach Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Scenariusz i reżyseria: Rozkręceni i Dawnotemu Group
zdjęcia: Grzegorz Lis, Mariusz Sładek, Tomasz Przewoźnik, Mateusz Adamski
zdjęcia lotnicze z drona: Grzegorz Lis
montaż: Mariusz Sładek

Szlak orlich gniazd

Teaser filmu “Szlak orlich gniazd – wznieś się na wyżyny”

Teaser do Filmu promocyjnego Szlaku orlich gniazd na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej – jednego z najpiękniejszych zakątków Polski. Zrealizowany we współpracy z Dawnotemu Group dla Związku Gmin Jurajskich. Krótka forma reklamowa zaprazająca do obejrzenia filmu “Szlak orlich gniazd – wznieś się na wyżyny”.

Scenariusz i reżyseria: Dawnotemu Group i Rozkręceni
zdjęcia: Grzegorz Lis, Mariusz Sładek, Mateusz Adamski
zdjęcia lotnicze z drona: Grzegorz Lis
montaż: Grzegorz Lis

“Nissan przyszłości”

Film promocyjny z otwarcia nowego salonu Nissana w Sosnowcu

Film z eventu, zrealizowany na zlecenie Agencji kreatywnej Kręcisię!
Nowoczesny design i pionierska technologia samochodów Nissana wymaga profesjonalnej oprawy wizualnej i kreatywnej akcji promocyjnej. Film ukazuje szereg działań i nietuzinkowych pomysłów Agencji Kręcisię! na przyciągnięcie klientów do nowo otwartego salonu Nissana w Sosnowcu.

realizacja, montaż: Mariusz Sładek
zdjęcia: Mariusz Sładek, Łukasz Binek
współpraca: Karol Kaprusiak, Agata Swierkot

Dzień z życia studentów Inżynierii Środowiska

Film promocyjny dla Politechniki śląskiej – Wydziału Inżynierii środowiska

Film promocyjny zachęcający absolwentów szkół średnich do podjęcia studiów na Politechnice Śląskiej, wydziale Inżynierii Środowiska.
scenariusz, reżyseria, montaż: Mariusz Sładek
zdjęcia: Grzegorz Lis, Mariusz Sładek

Sięgaj chmur

Film z eventu promocyjnego firmy B&T Skyrise

Film z eventu promującego staż w firmie B&T Skyrise, wśród studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.
Realizacja, zdjęcia, montaż: Mariusz Sładek, Teresa Sładek

Holiday park “Kacze stawy” w Łebie

Film promocyjny kompleksu wypoczynkowego “Kacze stawy” w Łebie

Film promocyjny, zrealizowany na zlecenie zarządu Holiday park „Kacze stawy”.
Piękna sceneria Bałtyku, w otoczeniu malowniczych wydm i pięknej przyrody funkcjonuje nowoczesny atrakcyjny obiekt rekreacyjno-wypoczynkowy z szeregiem atrakcji, który zaprasza gości spragnionych odpoczynku, relaksu i wyśmienitych wrażeń kulinarnych do Łeby.

Scenariusz, reżyseria, montaż: Mariusz Sładek
zdjęcia: Mariusz Sładek, Teresa Sładek

“Bądź jak Adam” – Wydział IŚiE – Inżynieria Bezpieczeństwa

Film promocyjny dla wydziału Inżynierii bezpieczeństwa Politechniki Śląskiej

Film promocyjny zachęcający absolwentów szkół średnich do podjęcia studiów na Politechnice śląskiej, Wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa.
scenariusz, reżyseria: Mariusz Sładek
zdjęcia: Mariusz Sładek, Grzegorz Lis
montaż: Grzegorz Lis

25 lat firmy SAG

Film wizerunkowy – 25-lecie firmy SAG

Film wizerunkowy zrealizowany z okazji obchodów 25. lecia firmy SAG z Katowic,  zrealizowany na zlecenie Agencji kreatywnej Kręcisię!. W rolę narratora wcielił się sam pan prezes, zręcznie prezentując historię, ofertę i plany dalszego rozwoju firmy.

zdjęcia: Grzegorz Lis, Mariusz Sładek
zdjęcia lotnicze: Grzegorz Lis
montaż: Mariusz Sładek
współpraca: Filip Kasprzyk, Karol Kaprusiak

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne

Film wizerunkowy

Film wizerunkowy zrealizowany dla Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Dobroczynnego w Kluczach. Ciekawą historię powstania i rozwoju przedstawia prezes stowarzyszenia, pastor Daniel Kaminów, oraz jego najbliżsi współpracownicy. Poznamy także burzliwe losy podopiecznych stowarzyszenia.

scenariusz, zdjęcia, montaż: Mariusz Sładek
zdjęcia lotnicze: Grzegorz Lis
współpraca: Karolina Kaminów

Electropoli Poland SA w Nowej Soli

Film wizerunkowy nowego zakładu produkcyjnego w Nowej Soli

Film wizerunkowy firmy Electropoli Poland SA – zakładu w Nowej Soli. Dynamiczny rozwój firmy Electropoli zaowocował uruchomieniem nowego zakładu produkcyjnego w Nowej Soli. Przedstawiamy nowoczesne rozwiązania i technologie w które obfituje nowa fabryka.

zdjęcia: Mariusz Sładek, Grzegorz Lis
zdjęcia lotnicze: Grzegorz Lis
montaż: Grzegorz Lis

Electropoli Poland SA

Film wizerunkowy

Film wizerunkowy firmy Electropoli Poland SA – zakładu w Bielsku-Białej. Przedstawiamy nowoczesne rozwiązania i technologie w które obfituje zakład na Podbeskidziu.

zdjęcia: Mariusz Sładek, Grzegorz Lis
zdjęcia lotnicze: Grzegorz Lis
montaż: Grzegorz Lis

Telefon GSM Maxcom 460 SOS

Film reklamowy telefonu MAXCOM 460 SOS

Reklama telefonu GSM Maxcom 460 SOS.

scenariusz, reżyseria, zdjęcia i montaż: Mariusz Sładek

Marionnaud w Silesia City Center

Film promocyjny z eventu – otwarcie nowej perfumerii w SCC

Film promujący event otwarcia perfumerii Marionnaud w katowickim Silesia City Center. Otwarcie połączone z uruchomieniem dodatkowych powierzchni handlowych w SCC które zaszczyciła swą wizytą pani Paris Hilton.

zdjęcia: Mariusz Sładek, Teresa Sładek, Grzegorz Lis
montaż: Mariusz Sładek

Admire Day&Spa

Film promocyjny dla Admire Day&Spa z Katowic

Film wizerunkowy firmy Admire Day&Spa z Katowic. Piękno, relaks, ekskluzywne wnętrza – to wszystko czeka na klientów w firmie Admire.

scenariusz, reżyseria, zdjęcia i montaż: Mariusz Sładek

XII Zlot Klubu Zabytkowych Mercedesów

Film promocyjny z eventu – zlot zabytkowych Mercedesów w Beskidzie śląskim

Relacja filmowa z eventu – zlotu zabytkowych Mercedesów w Beskidzie śląskim. Zrealizowana przez Dawnotemu Group produkcja filmowa przenosi nas w piękne góry Beskidu śląskiego które stanowią niezwykłą scenerię dla pięknych zabytkowych samochodów Mercedesa.

zdjęcia: Mariusz Sładek, Grzegorz Lis, Tomasz Przewoźnik
zdjęcia lotnicze: Grzegorz lis
montaż: Mariusz Sładek

 

Zakład Odzysku i Unieszkodliwiania

Film promocyjny z eventu – otwarcie nowego zakładu w Katowicach

Relacja z eventu w Katowicach, zrealizowana na zlecenie Agencji kreatywnej Kręcisię! : Uroczyste otwarcie nowej inwestycji MPGK z Katowic.

zdjęcia: Grzegorz Lis, Łukasz Binek
montaż: Grzegorz Lis

Panaceum

Teledysk Fejz – ft. ElixirMartynaDJ FEEL-X

Teledysk do utworu “Panaceum” – Fejz

zdjęcia (PL): Łukasz Binek, Mariusz Sładek
montaż: Łukasz Binek

Zakochałam się tam

Teledysk Angeliki Kiepury

Teledysk zrealizowany w malowniczej scenerii Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Ta realizacja jest częścią promocji Szlaku Orlich Gniazd. Teledysk zrealizowany wspólnie z Dawnotemu Gropup na zlecenie Związku Gmin Jurajskich.
zdjęcia: Mariusz Sładek, Grzegorz Lis
montaż: Mariusz Sładek

Feeling Good

Teledysk Adam Katryniok Band

Teledysk zrealizowany dla zespołu Adam Katryniok Band

scenariusz, reżyseria, zdjęcia i montaż: Mariusz Sładek

Kolędy polskie – Gdy śliczna Panna

Teledysk Teresy Werner

Teledysk Teresy Werner zrealizowany wspólnie z Dawnotemu Group dla wydawnictwa Eska.

zdjęcia: Mariusz Sładek, Grzegorz Lis
montaż: Mariusz Sładek

Oberbajtle – sesja zdjęciowa z zespołem Oberschlesien

Backstage z sesji zdjęciowej w Zabytkowej Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach

Film backstage z sesji zdjęciowej z zespołem Oberschlesien.

zdjęcia i montaż: Mariusz Sładek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Maecenas egestas cursus ante ac finibus. In quis lorem eu odio tincidunt hendrerit. Praesent ultricies nec arcu nec euismod. Nullam auctor sed magna quis fringilla

E-mail

whopsie@email.de

Address

843 White Lane, London

Phone

478-932-5442