zdjęcia wizerunkowe i sesje biznesowe

Dla kogo zdjęcia wizerunkowe?
Niebanalny wizerunek pracowników i zarządu firmy w wiarygodny sposób buduje zaufanie u klientów. Szczególnie jest to istotne dla branż związanych z prawem, doradztwem finansowym, bankowością, coachingiem, szkoleniami i medycyną. Fotografia korporacyjna jest niezwykle istotna w firmach pragnących podkreślić kreatywność liderów, osobowość i zdolności interpersonalne swojej kadry, takich jak: agencje reklamowe, projektanci stron, agencje PR, designerzy czy architekci.

Styl i atrakcyjność
Zadbaj by zdjęcia wizerunkowe miały swój własny niepowtarzalny styl. Zaskocz odbiorcę nietypowym oświetleniem, kadrem albo scenerią. Zdjęcia korporacyjne powinny budzić zaufanie, być przyjazne, ujmować naturalnością, a jednocześnie podkreślać pełen profesjonalizm.

Jak powstają nasze zdjęcia wizerunkowe?
Najważniejsze jest wyczucie stylu fotografowanej osoby. Kreujemy stonowane zdjęcia gdy jest to wskazane, albo idziemy na całość gdy sprzyjają temu okoliczności. Stawiamy na kreatywność, indywidualne podejście i współpracę z klientem. Korzystamy z naszego doświadczenia i dużej komunikatywności co ułatwia uchwycenie swobody, pewności siebie i pierwotnej naturalności u fotografowanej osoby.

Zdjęcia w zależności od stylu i potrzeb wykonujemy w studio, w firmie, bądź w naturalnym otoczeniu fotografowanej osoby. Używamy profesjonalnego sprzętu i jeśli jest to konieczne – lamp studyjnych. Preferujemy jednak naturalne oświetlenie i otoczenie. Wykonane zdjęcia poddajemy dokładnej ale też wyważonej obróbce i retuszowi.

W ten sposób budujemy wizerunek podkreślający wiarygodność i prestiż, naszych klientów.