zdjęcia reklamowe

W odróżnieniu od zdjęć produktów i tzw. „packshotów” zdjęcia reklamowe posiadają swój kontekst, aranżację i kompozycję. Jednym obrazem wywołujemy odpowiednie emocje które oddziałują na potencjalnego odbiorcę produktu lub usługi. Wykonywanie zdjęć reklamowych jest jak reżyserowanie filmu, w którym dbamy o każdy najdrobniejszy szczegół, światło i kolor budujące odpowiedni nastrój sceny, scenerię i oczywiście aktorów – którymi są modele lub modelki. Wszystkie te elementy połączone w subtelny lub zdecydowany sposób z obiektem reklamy sprawiają że jedno zdjęcie zastępuje dziesiątki słów.
Spora praktyka w dziedzinie reklamy sprawiła iz posiedliśmy tę sztukę kreowania obrazów reklamowych i budowania niepowtarzalnego nastroju naszych fotografii.

Specjalizujemy się w fotografii reklamowej: żywności, kosmetyków, sprzętu medycznego i leków, wizażu, mody damskiej, męskiej i dziecięcej, stylizacji fryzur i odzieży, instalacji, urządzeń i maszyn przemysłowych, biżuterii, zegarków, telefonów i urządzeń mobilnych, elektroniki i AGD.
Wykonane przez nas zdjęcia reklamowe od wielu lat stanowią podstawę reklamy i promocji produktów i usług naszych klientów. Dzięki nim znacznie wzrosła świadomość klientów a wraz z nią sprzedaż. Wywołują pozytywne emocje oraz ciekawość odbiorcy. Zamieszczone w prasie, witrynach sklepowych, na bilbordach, portalach branżowych, stronach internetowych czy też ulotkach skłaniają do zainteresowania się ofertą i dokonania transakcji.