zdjęcia reklamowe

W odróżnieniu od zdjęć produktów i tzw. „packshotów” zdjęcia reklamowe posiadają swój kontekst, aranżację i kompozycję. Jednym obrazem wywołujemy odpowiednie emocje które oddziałują na potencjalnego odbiorcę produktu lub usługi. Wykonywanie zdjęć reklamowych jest jak reżyserowanie filmu, w którym dbamy o każdy najdrobniejszy szczegół, światło i kolor budujące odpowiedni nastrój sceny, scenerię i oczywiście aktorów – którymi są modele lub modelki. Wszystkie te elementy połączone w subtelny lub zdecydowany sposób z obiektem reklamy sprawiają że jedno zdjęcie zastępuje dziesiątki słów.
Spora praktyka w dziedzinie reklamy sprawiła iz posiedliśmy tę sztukę kreowania obrazów reklamowych i budowania niepowtarzalnego nastroju naszych fotografii.

Specjalizujemy się w fotografii reklamowej: żywności, kosmetyków, sprzętu medycznego i leków, wizażu, mody damskiej, męskiej i dziecięcej, stylizacji fryzur i odzieży, instalacji, urządzeń i maszyn przemysłowych, biżuterii, zegarków, telefonów i urządzeń mobilnych, elektroniki i AGD.
Wykonane przez nas zdjęcia reklamowe od wielu lat stanowią podstawę reklamy i promocji produktów i usług naszych klientów. Dzięki nim znacznie wzrosła świadomość klientów a wraz z nią sprzedaż. Wywołują pozytywne emocje oraz ciekawość odbiorcy. Zamieszczone w prasie, witrynach sklepowych, na bilbordach, portalach branżowych, stronach internetowych czy też ulotkach skłaniają do zainteresowania się ofertą i dokonania transakcji.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Maecenas egestas cursus ante ac finibus. In quis lorem eu odio tincidunt hendrerit. Praesent ultricies nec arcu nec euismod. Nullam auctor sed magna quis fringilla

E-mail

whopsie@email.de

Address

843 White Lane, London

Phone

478-932-5442